Key technical features include:
| make | Accellix |
| hertz | 50Hz/60Hz |
| model | Accellix AS-00150E |
| serial | AX-230159 |
| weight | 30.0 Lb |
| voltage | 100-230V |
| includes | Power cord included | |
| warranty | 30-Day Warranty On Part |
| dimensions | 20.0in x 9.0in x 15.0in |
| shipping_type | FedEx Ground |
| item_condition | Good |
| manufacturing_date | Does Not Apply |
Access both new and premium pre-owned equipment, saving up to 40% without compromising on quality.